« SQL*Bowling | Main | Feestje op Cas Grandi »

Klumpendans

Zoals ongetwijfeld het geval is bij veel bedrijven en werknemers worden de beste ideeën ook bij UTS Vredenberg geboren tijdens de koffiepauzes. Een authentiek staaltje van zelfrechtvaardiging, nietwaar?

Ons vaste, tweemaal-daagse koffie-clubje bestaat behalve mij uit de Cubanen Reynaldo, Willy en Yohanna. Af en toe komen er wat andere mensen bij staan. Zo zijn daar de Indiërs (met Rancheeeeeeta), Luc de Canadees en nog wat losse entiteiten.

Een apart sujet is stagiair Arjan Beaumont. Hij ziet er wat getint uit. Hierdoor dacht ik dat hij wel een Yu' Korsou kon zijn ofwel een geboren Curacaoenaar. Dat duurde niet zo lang, om precies te zijn totdat ik Arjan hoorde praten. Duidelijk een geval van Yu' Twente.

Toch is dat niet helemaal waar, zo vernam ik tijdens een van onze koffiepauzes. Arjan's vader is wel degelijk op Curacao geboren, maar hij heeft verzuimd zijn zoon ook maar één woord Papiamentu te leren!

Er vloeit echter wel degelijk Caribisch bloed door Arjan's aderen. Hij is een relaxte guy en houdt ook wel van een dansje. Alleen is dat dansje geen Salsa of Merengue, maar de Klumpendans.

Mijn lieftallige Cubaanse collega Yohanna, uit La Habana, is een heel ander verhaal. Dansen zit haar in het bloed! Ook de Klumpendans durfde zij met Arjan wel aan. Er werd tien minuten geoefend en toen was Klumpendans, the Movie aka de Cuba-Twente-Connection een feit.

Bij gebrek aan muzikale begeleiding zingt Arjan flarden van het hier zeer toepasselijke lied Oerendhard, dit mag u zeker niet missen! Het enige wat ontbreekt zijn twee paar authentieke klompen.

Arjan from Twente and Yohanna from Cuba dance the Klumpendans!


Download Klumpendans01.mpg (Right mouseclick, Save Target As...) for free!
Size: 3,142,084 bytes.
Duration: 34 seconds.

Uiteraard is deze CasaMovie binnenkort ook in Google Video te aanschouwen.

Explore the CasaMpeg Category or retrieve a list of all CasaMovies.

Comments

Leukleukleuk! Onverwachte combi ja, van z'n uiterlijk en z'n accent :-)

zeer mooie uitvoering van de klumpendans, jammer dat er geen klumpen bij aan te pas komen. Je ziet toch die caribische invloeden he, dat swingende knippen met die vingers.
En volgens mij is Arjan wel geschikt als de nieuwe salsa man??

Applaus! Toch goed dat Arjan wat cultuur brengt naar het eiland

Hij heeft NET het Tulip Festival gemist. Volgend jaar kan ie misschien optreden in Holland, Michigan :

http://www.tuliptime.com/

Koffie pauze? Werken zullen ze... tot hun 70ste. De volgende zet van Balkenende is: geen koffiepauze! Zodat er geen lastige ideetjes kunnen ontstaan.

Nu nog klompen regelen.

*ligt in een deuk*.....een twent die achterhoeks zingt.... hihi..... geweldig filmpje.... lach te pakken :-)