« Een visum voor Sugey (3) | Main | Een visum voor Sugey (4) »

Keeping up Appearances

Een tussendoortje, immers het juridisch geneuzel om Sugey een vakantie in het gastvrije Nederland te bezorgen is voor de buitenstaander tamelijk vermoeiend. Winkelen op een zonnige zaterdagmiddag in oktober is derhalve een welkome afwisseling.

Eerst reden we naar Tilburg. Wie raadt er in het zand van welke straat Diana (2) hier rondbanjert? Neen, het is niet de Vijzelstraat. Vanuit Tilburg kozen we voor de A58, toch duidelijk een stuk minder dan de geweldige A59, richting Breda. Tegenwoordig parkeren we altijd op de Houtmarkt, het bordje "Vol" deerde ons niet. Immers, het was half vier en dan gaan veel mensen alweer naar huis.

11.10.2008: De Spiders rusten even uit met een Leffe Tripel bij Cafe Vulling in Breda, Keeping up Appearances. Klik voor groter.Bij V&D kochten we een stoere jas voor Luchiano (10) en nog wat kleren. Door het mooie weer was het druk in de stad. Wij waren zowat de enigen met echte jassen aan. Boeien!

Tijd om even bij te komen op een van de bomvolle terrasjes. Helemaal vooraan was nog een tafeltje vrij. "Die is voor ons", zei ik tegen Luchiano die er vervolgens op afsprintte.

We moesten wel lang wachten op de bediening, wat zeg ik erg lang wachten. Na tien minuten kwam een jongedame de asbak legen en wat opruimen. "Kunnen we bij u ook bestellen?", vroeg ik. "Neen, we hebben geen terrasbediening. U moet binnen bestellen." Aha, vandaar dat het zo lang duurde.

Even later zaten we gezellig naast elkaar aan de Leffe Tripel, Keeping up Appearances. Westmalle verkopen ze niet bij Café Vulling, dat is wel een beetje dom. Diana speelde op het plein met een meisje (jongetje?) met rode krullen. Dat had ze nog niet eerder gezien en trok de aandacht.

's Avonds was er de wedstrijd Nederland-IJsland. We wonnen met 2-0, kunst winnen van een failliet land. In De Pers stond een leuke opmerking van Michel Vorm over het verschil tussen Oranje en Jong Oranje. Bij Jong Oranje moet je wat je uit de minibar haalt zelf betalen, bij Oranje vullen ze hem gratis weer aan.

Goed dat ik dat weet!

Comments

De gestopte keeper keerde terug. Tja, stop dan niet!

Een terras zonder bediening, dat is lekker goedkoop en lang zitten zeg!

Moeilijk te zeggen waar het is. Ik gok Girostraat? Zo niet,is het dan ergens in de buurt van het koningsplein?

Casa!!! Gosh ik heb het loglezen echt gemist merk ik opeens.... veul gedoe in mijn leven en ik dacht wel zonder te kunnen... hopelijk kan ik weer wat vaker bijlezen :-)
enne al die voetballers zijn verwende ventjes!!! Minibar... ik moet gewoon zelf mijn fles cola light pakken hoor ;-)

@Renesmurf: Hij deed het om het vaderland te redden, dat is een nobel doel. Een terras zonder bediening is goedkoop maar mag men dan ook zelf zijn drank van de Albert Heijn meebrengen en opdrinken?
@Curacaoenaar: Neen, fout gegokt. Verder ken ik Tilburg niet, heb dus geen idee waar het Koningsplein zich bevindt... :-)
@Paola: Hey Paool! Ja, je hebt het niet gemakkelijk de laatste (lange) tijd. Hoop ook dat we elkaar weer wat meer kunnen volgen, zeker nu de potten bij de super al spontaan uit de rekken vallen... :-)
(Gelukkig vul je wel netjes de voetbalpoule in!)

Hier wordt ook de bar altijd aangevuld. Daar hoef ik niets voor te doen.