Dat zeiden we allemaal gisteren tegen elkaar. Iedereen had ook het gevoel dat het vrijdag was. Vandaag is het Koninginnedag, morgen Dag van de Arbeid en vrijdag is een verplichte snipperdag. Want dan komt er toch niemand werken.
Dat is nog eens efficiënt gebruik maken van de mogelijkheden. Laatst waren er een aantal Venezolanen op het werk in het kader van een project. Er moest een planning worden gemaakt voor deze week. Onze werknemers keken elkaar eens aan en stelden vervolgens voor dat we het project even stil zouden leggen tot volgende week.
Na de verklaring van de drie vrije dagen vielen de Venezolanen zowat van hun stoel af. Zo zout hadden ze het nog niet gegeten en ze wilden onmiddellijk een baan op Curacao.
Maar dat kan zomaar niet. Het weekend is begonnen, nogmaals: Prettig Weekend!