Dag klasgenoten van ‘t St. Jan,
Vandaag ontvang ik het bericht van Jacques Mollen, dat juffrouw Riek ook geïnteresseerd is in de reünie.
Leuk toch!
Ik noem daarom nog eens de site waarop iedereen mee kan lezen. Helaas zijn er nog nauwelijks nieuwe berichten: sintjan.casaspider.com
Als je via deze site doorklikt naar Casaspider, dan kun je ook het hele levensverhaal van Peter meelezen.
Nu had ik ook eindelijk eens tijd om daar door heen te lezen, en tot mijn verbazing is Peter hier geweest. Helaas was dat vanwege de verdrietige reden, dat zijn moeder is overleden. Waarvoor mijn medeleven, Peter.
Wel jammer, dat we je niet hebben kunnen ontmoeten.
Met Cynthia heb ik de afspraak, dat als ze in de buurt is, naar me toekomt om alvast eens over de reünie na te denken. Hebben jullie ideeën, dan hoor ik het graag.
Ik hoop dat het jullie goed gaat en kijk uit naar jullie berichten,
Groetjes,
Ine
Comments (1)
Ja Ine, het was een ongeplande "vakantie" met een trieste aanleiding. Het waren drukke dagen met erg weinig tijd. Maar zo hebben we nog iets om naar uit te kijken bij de reunie... :-)
Als iemand nog foto's heeft uit de Sint Jan tijd is het leuk als we die via jou op de website kunnen zetten.
Posted by CasaSpider | June 24, 2007 4:19 PM
Posted on June 24, 2007 16:19