Dat we dit nog mee mogen maken
"Dat we dit nog mee mogen maken", denkt menig Ajax-fan tijdens en na de beslissende laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente. Als Feyenoorder zie je Ajax in het algemeen liever verliezen, maar ik kan niet anders zeggen dan dat de overwinning dik en dik verdiend is. En Ajax derhalve de terechte kampioen, felicidades.
Niet lang nadat de wedstrijden zijn afgelopen, komen er een aantal emails binnen met als afzender voetbalpoules.nl. Meteen check ik de eindstand van het poule-klassement. Wat blijkt, de Webloggers hebben het vrijwel onmogelijke waargemaakt en zijn OP DE EERSTE PLAATS GEËINDIGD!!!
Een daverende verrassing. Okay, sinds onze start in 2004 spelen wij mee in de hogere regionen, maar eerste worden is bijna onmogelijk voor een poule met slechts 28 leden. Maar we hebben het hem gelapt.
Het individuele klassement van de Webloggers subpoule is gewonnen door Zidane United, op de voet gevolgd door FC Gilze-Rijen. Beide teams vallen onder de hoede van CasaSpider himself. Derde is team 1-0-1 van CasaSpiderMepper aka Kees Barneveld uit Curacao geworden. De vierde en vijfde plaats gaan naar SV Centro Barber van Peter en naar Dil van Dik Hendriks.
Lees ook het bericht van de organisatie. In het algemeen individueel klassement van de bijna 15.000 deelnemers vinden we op pagina één Zidane United terug op de 6e, FC Gilze-Rijen op de 11e en 1-0-1 op de 23e plaats terug. Drie teams van de Webloggers op pagina één, ook dit is een ongekende prestatie.
[emotionalvoiceOn]Ik wil graag bedanken mijn trainer van Valkenswaard P11, Wim Janssen voor de 1-0 in de 7e minuut tegen AC Milan, mijn ouders, de hond, Prinses Máxima die morgen 40 jaar wordt maar ook Pippa die er geweldig uitziet, de bloggers in het algemeen en de deelnemers aan de Webloggers in het bijzonder. Ik zal jullie nooit meer vergeten![emotionalvoiceOff]
En dan heeft vv Rijen de derby tegen Gilze ook nog eens gewonnen met 2-0, het kan niet op.
Zo, nu als een dolle stier Eredivisie Live opzeggen en op naar het seizoen 2011-2012.



