Face Shuffle
Luchiano (013) is in zijn nopjes met de iPod Touch, wat zeg ik iets teveel in zijn nopjes. Restrictief beleid ten aanzien van het gebruik en een apert verbod op het meenemen naar school, het zijn dingen waarop onze huisjunk emotioneel reageert: "Dat kun je niet maken, die iPod is een verlengstuk van mijn lichaam!"
Toch blijft het een mooi apparaat. Een grappige, gratis app kan gezichten op een foto verwisselen. Luchiano probeert het eerst uit met Diana, hij maakt een foto van hun beiden, schudt de iPod en floep, Diana's gezicht zit op Luchiano's lichaam en andersom. Diana barst in huilen uit.
Dan ben ik aan de beurt. Het origineel is de basis en wie heeft er de meeste reden tot huilen dan wel lachen?
Verder is er vooral spanning, woensdagmiddag wordt CasasPa in het Catharina-ziekenhuis te Eindhoven aan zijn hart geopereerd. Donderdag hopen we hem gezond en wel aan te treffen. CasasPa, sterkte en succes!
Comments
Zo, dat is niet niks zo'n operatie! Veel succes gewenst!
Posted by: Laurent | April 27, 2011 12:54 PM
Jakkes zeg, wat een mugshots.
Op naar de goede afloop, CasasPa.
Posted by: Irene | April 27, 2011 1:08 PM
Van harte beterschap voor CasasPa en dat we snel weer commentaar van zijn hand mogen lezen!
Posted by: ANila | April 28, 2011 5:26 AM
Wat ze al niet verzinnen met die app's...
Ik hoop dat de operatie goed gegaan is.
Posted by: gerrit | April 28, 2011 11:31 AM
Ik hoop van harte dat je vader goed uit de operatie is gekomen en het herstel naar wens zal verlopen. Dat zijn geen fijne dingen om mee te maken.
Praat me niet van verlengstukken van lichamen:-) Hier is de iPod ook een geliefd item, net als de iPad.
Posted by: Door | April 28, 2011 4:42 PM
Haha je ziet er maar eng uit in luchianos lichaam
Posted by: Pascale | April 28, 2011 9:56 PM
Dit is niet echt een win-win oplossing.
Hoe is met je vader?
Posted by: Piet | April 29, 2011 6:47 AM
Oeps... jullie komen er allebei bekaaid vanaf zeg!
Alles ok met CasaPa?
Posted by: zuster_klivia | April 29, 2011 2:47 PM
@Laurent: Dank je, het lijkt allemaal redelijk goed te verlopen.
@Irene: Ja, we (ik) zijn niet de knapsten!
@ANila: Dat is een mooi meetpunt, het eerste comment van CasasPa na zijn operatie.
@Gerrit: Het is een schitterend apparaat, dat moet ik toegeven. Maar vandaag heb ik hem alweer tijdelijk in beslag genomen.
@Door: Dank je, gelukkig lijkt het allemaal goed te gaan. Mogen jouw kinderen die apparaten mee naar school nemen?
@Pascale: Het voelt ook heel raar, moet ik zeggen.
@Piet: Hoe noem jij het tegenovergestelde van win/win? Met CasasPa gaat het redelijk, maar de revalidatie moet nog beginnen. Dat duurt in totaal zo'n 9 maanden.
@Zuster Klivia: We hebben dan ook besloten gewoon in onze eigen lichamen te blijven zitten. CasasPa kan nog wel een leuke zuster gebruiken... ;-)
Posted by: CasaSpider | April 30, 2011 9:24 AM