Michella wint Dames in de Dop
"Ja, hier vanaf de camping... CasaSpider zit met een kratje Heineken buiten voor zijn tent. De schotel is geïnstalleerd en we ontvangen SBS6 loud and clear. Samen met wat andere jongelui kijken we naar de finale van Dames in de Dop. Het leven heeft zin!"
De drie overgebleven kandidaten zijn Sharon, bekend van de doos eieren en de oceanen, de lange modelachtige Nancy en mijn persoonlijke favoriet Michella uit Arnhem. De dames bevinden zich in een luxe hotel te Zürich. Ze zijn zenuwachtig, immers het moment is aangebroken dat een van hen moet afvallen. In de finale is slechts plaats voor twee.
Het is Sharon die meteen naar huis mag. Ze draagt haar verlies op Maxima-achtige wijze, mijn complimenten. Nancy en Michella die aan het begin van de serie aartsvijanden waren komen steeds nader tot elkaar. "Je zit in hetzelfde schuitje, je maakt allebei dezelfde dingen mee." Dat schept een band.
In de finale worden Nancy en Michella doorgezaagd door de juryleden, over wat ze wilden bereiken en hoe hun leven er straks uitziet. Is dat niet een goede vraag voor eenieder?
Dan moeten ze het publiek bestaande uit hun familie toespreken. Beiden houden een persoonlijke speech waarin zij vooral hun respectievelijke moeders vragen hun te vergeven voor wat ze voorheen allemaal hebben gedaan.
Zowel Nancy als Michella zijn alleenstaande moeders en vrouwen die duidelijk hun weg nog moesten vinden in het leven. Hoe gemakkelijk wordt een kind daar de dupe niet van? De dochter van Michella is negen jaar en zij was danig van slag door de toespraak van haar moeder.
De uitslag komt eraan en Michella is de gelukkige die een cheque van 20.000 euro in ontvangst mag nemen. Een bedrag dat in schril contrast staat tot de 1.3 miljoen die in de ruime zakken van Terror-Jaap zijn verdwenen. Wat gaat Michella met het geld doen? "In ieder geval de slaapkamer van mijn dochter inrichten want daar staat nu niets in."
"Tot zover de camping, wij gaan verder met polonaise lopen. En wijdbeens zitten oefenen, natuurlijk."
De werkelijkheid is vaak absurder dan de fantasie. Vertel mij wat.
Comments
Ik vind dat die Michella er niet zo heel gelukkig uitziet. Ik denk dat Lucy een smile van oor tot oor zou hebben als zij zoveel geld zou krijgen, Michella kijkt net alsof ze azijn slikt.
Posted by: Cyberjunk | May 28, 2008 5:51 AM
Kijk jij naar die bagger???
Zonde van de tijd...
Posted by: Lennart | May 28, 2008 9:35 AM
Casa casa casa... Dus jij zit zo'n 30minuten wijdbeens voor je flatscreen televisie met camera in de aanslag voor de 'beste' momenten om dat ons weer te tonen. :-)
Vraag Luchiano daar eens een foto van te maken! haha.
Posted by: GJ | May 28, 2008 10:36 AM
Wat voor de ene mens "bagger" is, kan juist voor de ander heel ontspannend zijn. Je kunt het een beetje vergelijken met stuiverromannetjes, er zijn mensen die zo'n boekje pakken als ze erg moe zijn en toch nog even wat willen lezen. Ik kan me voorstellen dat iemand ter ontspanning liever naar "bagge" kijkt dan naar een hoog cultureel programma of naar actualiteit. Overigens, wid bepaalt wat "bagger" is? En zonde van de tijd is voor iedereen anders.
Ik hoorde van de week een definitie van zonde die me aan het lachen bracht. Er werd gezegd: "Zonde is boter aan je kont smeren en dan droog brood eten." Die definitie hoorde ik voor het eerst, heb jij dat wel eens zo horen zeggen Casa?
Posted by: Cyberjunk | May 28, 2008 12:05 PM
@Cyberjunk: Hmm, volgens mij was Michella toch wel blij. Misschien was het wel azijn uit een heel goed azijnjaar?
@Lennart: Zo slecht is het niet en in die paar minuten pak ik toch geen studie op...
@GJ: Ja jongen, jullie mogen mij wel dankbaar zijn. Ik vraag niets aan Luchiano, CasaSpider's "white beans-pics" moeten wel exclusief blijven... :-)
@Cyberjunk: Goed gesproken en een mooi voorbeeld met die boter aan de kont. Alhoewel die misschien weer handig is als Bubba eraan komt... ;-)
Posted by: CasaSpider | May 28, 2008 2:44 PM
Het wordt ook niet voor niets een campingzender genoemd.
Toch heb ik meer met radio, vooral op de camping, want voor tv moet je je goed concentreren.
Posted by: Renesmurf | May 28, 2008 9:03 PM
Heb ook gekeken, maar ik wist eigenlijk niet precies voor wie ik moest zijn.... alweer....
Posted by: Rutger | May 29, 2008 7:51 PM
In de zomer, die volgens de staats tv al is begonnen, zie ik heel weinig tv. Maar lees vaker een boek.
Posted by: Brillie | May 29, 2008 10:58 PM