« Girasoles para Lucía | Main | Kom er maar in Rijdende Rechters »

Foto's met een verhaal (3)

In de serie Foto's met een verhaal wordt elke keer een foto getoond waar op een of andere manier een verhaal achter zit. Dat is niet zo moeilijk, want dit geldt voor bijna iedere foto. Het idee is om foto's te gebruiken ouder dan vijf jaar. Alle posts over dit onderwerp zijn gebundeld in de category Foto's met een verhaal.


Datum: ??.??.1992 of 1993 (vermoedelijk oktober)
Locatie: Willem van Dijk, Abstederdijk te Utrecht
Personen: CasaSpider als Michael Jackson
Bijzonder: Moon-walk


Ergens in 1993: CasaSpider doet Michael Jackson na. Klik voor groter.

(Klik voor groter)


Vermoedelijk is bovenstaande foto gemaakt in 1993. Het kan echter evengoed 1992 zijn, hier ziet men hoe belangrijk het is om gebeurtenissen vast te leggen voor later. Wellicht hebben sommigen een beter geheugen, correcties met betrekking tot datum en locatie zijn welkom.

Het was de tijd dat in onze kennissen-/vriendenkring veel relaties vrijwel tegelijkertijd strandden. Diamond Piet, Willem van Dijk, Ingrid Lucardie, CasaSpider en misschien nog wel meer mensen woonden ineens alleen. Willem had een leuk huisje op de Abstederdijk in de Utrechtse Sterrenwijk, overigens niet bepaald een wijk waar veel sterren wonen.

We kwamen vaak bij elkaar over de vloer en er werd veel georganiseerd zoals de befaamde ski-vakanties. Inmiddels was Diamond Piet bij Willem ingetrokken en werd het tijd voor een house-warming party. Zelf woonde ik op de achtste en tevens hoogste verdieping van de Rhodosdreef in Utrecht Overvecht.

Op televisie was een optreden te zien van Michael Jackson die zijn moon-walk deed. Ik hees mij overeind uit de bank en probeerde dat voor de gein eens na te doen. Gemakkelijk was het niet, maar na een uurtje had ik het in een geheel eigen stijl redelijk onder de knie.

Tijdens een van de avonden op de Abstederdijk liet ik terloops vallen dat ik tegenwoordig kon moon-walken. Diamond Piet en Willem van Dijk sprongen hier gretig in: "Dat is mooi, dan verzorg jij het hoofdoptreden bij de house-warming party." Het was niet de eerste keer dat ik achteraf beter mijn mond had gehouden.

Nu moest er echt geoefend worden, immers het beloofde bijzonder druk te worden op het feest. De woonkamer, de hal, de keuken, iedere kamer in huis werd oefenruimte. Op een ochtend was ik wederom in de keuken bezig toen de postbode langs kwam. Hij schrok danig van de achteruitglijdende robot achter het fornuis maar deed toch de post netjes in de brievenbus.

Op het feest had ik om een uur of twaalf 's avonds wel voldoende bier op om het geleerde in praktijk te brengen. Hoe het er in werkelijkheid uit zag, geen idee. Maar het was een succesvol optreden waarbij nadien zelfs We want more werd gescandeerd.

Comments

Was het 1992 of 1993? Roerige jaren voor Casa en terecht dat je belangrijke zaken in je leven vastlegt voor later. Misschien dat Piet jou wel het goede jaartal kan noemen, dan is dat probleem in ieder geval opgelost. CasasPa

We want ook more! Geweldig die kruisgreep en dat enigzins andere uiterlijk en bril. Kan je het nu nog? (Doelend op een filmpje).

Heb je sokken aan of van die karateschoentjes (pantoffels, haha) die toen in waren?

Het heeft geen schade toegebracht. Je hebt immers toch nog kinderen gekregen... hoewel... ze lijken niet veel op de vader?!? ;)

ha, dat dat zonder bier niet kan.
Lol hebben kan altijd, maar dan heb ik dat het liefste spontaan.

@CasasPa: Ik hoop ook dat Piet iets meer details kan leveren, maar de nuchterste was Ron van Engelen (Angel). Ron?
@Pascal: Ach, juggling is ook gelukt. Ik ga het weer eens proberen. Maar beloof (nog) geen film. En het waren gewone sokken...
@Brillie: Gelukkig maar!
@Renesmurf: Voor een optreden van een man of 40 met iets waar je niet helemaal zeker van bent is een biertje wel eens handig...

Ja, ik zou toch ook wel een filmpje willen zien. Dan kan ik het me beter voorstellen hè. :)

dus je was toen al over de 30...

@Casa; ik het nuchterst? Ik kon toen gewoon goed tegen drank! Toen dus.
Ik hoop voor Piet dat hij zelfs in zijn meest beschonken toestand, overigens een prettig gezicht...:-(, beter weet wanneer hij tijdelijk bij Willem introk, als ik in mijn meest nuchtere toestand.
Voor de datum kan ik je in ieder geval niet veel verder helpen, ik gok (iene miene mutte...) 1993.

N.B. Tip voor volgende fot met verhaal; Oranje kijken op de Rhodosdreef...:-)

@Pascale; wat zeg je nu? Casa wordt toch ieder jaar 29...:-)

Mooi verlengsnoer..mooi design

Toch getuigt het wel van moed hoor, zulke bejaarde foto's te publiceren! Gelukkig heb je er bij vermeld dat het om jou ging, anders had ik je niet herkend :-)

@Ricky: Ondanks dat ik niets beloof, immers als je iets belooft moet je het ook nakomen, ga ik ermee aan de slag. In mijn hoofd zitten al wat combinaties. Over voorstellingsvermogen heb jij in de regel niet te klagen!
@Pascale: Moonwalken houdt je jong, kijk maar naar Michael... :-)
@Angel: Okay, jij kunt goed tegen drank. Ik hoef niet specifiek de dag te weten wanneer Piet bij Willem is ingetrokken, alleen het jaar en eventueel de maand van het feest. Momenteel tip ik zelf op oktober 1992. Oranje kijken op de Rhodosdreef, wat voor verhaal zit daar nu in?
O ja, ik tel tegenwoordig hexadecimaal.
@Marie Pampoen: Jij hebt oog voor detail. Wat vind je van de mooie microfoon die later werd gebruikt voor de karaoke?
@Wiisha: Het getuigt juist van moed dat sommige mensen actuele foto's publiceren... :-)
Gek eigenlijk dat je zegt mij bijna niet te herkennen, in acht nemende dat we elkaar nog nooit 'live' hebben gezien!

Het was inderdaad oktober 1992. Jammer dat hier alleen foto's van zijn en geen Casa Movie. Ik zou 'we want more' van een redelijk dronken publiek als succesvol willen uitleggen. Maar het zonder meer een bijzondere act. Leuk dat ik in mijn meeste beschonken toestand een beter geheugen dan een nuchtere Angel. Was dat trouwens ook niet dat feest waar Henk de truc van de bewegende borsten en de gulden liet zien? En zijn stripact voor Ron Noordhoek?

Maar wel volhouden deze soort van logs...

Internet verbroedert!!!