Mariachi bij Roland en Barbara
Donderdagavond om half zeven gaven Roland en Barbara een feestje ter ere van de geboorte van hun dochter Alycia op 6 november 2006 en tevens om alvast de verjaardag van Barbara's moeder te vieren. Zij is vandaag jarig, nogmaals van harte gefeliciteerd.
Alycia is nu bijna vier weken oud en is volgens Roland een gemakkelijke baby die alleen huilt als ze honger heeft en bij een volle pamper. Ideale baby. Kyra (2) beseft dat ze een zusje heeft en helpt al een beetje mee.
We moesten op tijd zijn want om zeven uur was er een verrassing. Deze verrassing bestond uit een optreden van een Mariachi-band met typisch Mexicaanse muziek. Lucy kende heel wat van de oude liederen die ten gehore werden gebracht en zong vrolijk mee.
Meteen na het muzikale optreden of was het ervoor startte het Surinaams buffet. Het was een voortreffelijk buffet. Door het vroege aanvangstijdstip en het feit dat het feest mede ter ere van een baby werd gevierd waren er veel kleine kinderen aanwezig. Barbara en Roland hebben veel Curacaoenaars in hun kennissenkring, dat zorgde voor een leuke mix.
Een paar foto's (Roland & Barbara-alert) van dit zeer geslaagde feest:
- Roland en Alycia (24 dagen) wisselen een blik van verstandhouding uit.
- Barbara met Alycia op haar arm, Kyra (2) op de stoel en de resten van haar Surinaamse maaltijd.
- Roland filmt Barbara met Alycia en Kyra doet Brittney Spears na.
- Twee van de Mariachi-mannen met hun gitaar.
- Diana (6 maanden) telefoneert met een bakeliet-telefoon en ja, ze kan al staan!
- Een Mariachi-man en Roland met Kyra op zijn schouder.
Uiteraard werd er her en der flink gediscussieerd over de Slotverklaring, met een biertje op menen wij allen een politicus te zijn. Gedurende de hele donderdag ontving ik diverse mailtjes om te stemmen op www.slotverklaring.com. Vrijdag presenteert de site de einduitslag, voor wat het waard is.
Om tien uur was het echt tijd voor ons om naar huis te gaan, immers Luchiano (9) moest de volgende dag gewoon weer om 06:04 AM uit de veren. Hij schrijft trouwens een stuk filosofischer over dit soort feestjes dan ik.
Comments
Nou, tien uur is laat genoeg als er zoveel kleintjes aanwezig waren op dat feest. Meestal zijn zulke partijen nog wel wat vroeger afgelopen. Wat enig dat ze zo'n Mariachi band hadden laten komen. Het zou misschien nog niet eens zo'n slecht idee zijn als jij en een aantal van je vrienden in de politiek zouden gaan, misschien zou het in Cur dan beter gaan. Ik vind het trouwens steeds weer opnieuw wonderbaarlijk dat jullie op deze wijze kunnen feesten met het gezin van Roland en Barbara, dat had ook anders kunnen aflopen door die ziekte van Roland. Moet hij nog wel eens voor controle naar de dokter? Of is het helemaal zeker dat hij is genezen?
Posted by: Cyberjunk | December 1, 2006 12:59 PM
Dat die slotverklaring leeft onder de mensen is alleen maar goed.
We zullen zien wat er uit komt.
En de foto`s die zijn weer voortreffelijk!
Posted by: Renesmurf | December 1, 2006 3:14 PM
Twee van de Mariachi-mannen met hun gitaar. Prachtige muziek. Alleen jammer dat die ene gitaar voorzien is van stickers. Ik als gitaarspeler kan dat net niet zo waarderen. Op een vrouw plak je geen stickers.
Posted by: Brillie | December 1, 2006 9:10 PM
@Cyberjunk: Tien uur is laat genoeg en de Mariachi-band was een succes. Of ik (ooit) de politiek in moet gaan? Je weet het he, de beste stuurlui staan aan wal... :-) Roland is gelukkig helemaal genezen!
@Renesmurf: Precies, niets is zo desastreus als desinteresse. Dank je, de jouwe mogen er ook weer zijn deze week...
@Brillie: Neen, maar je laat haar wel kleren aantrekken...
Posted by: CasaSpider | December 2, 2006 12:54 PM
geweldig om te zien hoe goed Roland opgeknapt is! Sralende foto's van zijn familie, leuk om te zien
Posted by: paola | December 2, 2006 6:53 PM
@ Casa: Kledingstukken zijn geen stickers. Daarnaast zie ik ook een vrouw graag in mooie kleding.
Stickers zijn een bevuiling van de onderliggende schoonheid.
En zal de klank veranderen.
Posted by: Brillie | December 3, 2006 7:55 PM
Casa, die dochter van jou is vreselijk. 6 Maanden en dan al staan... OMG!
Iets heel anders: Dubbelspel-foto's op http://www.picturetrail.com/gallery/view?username=rose-at-curacao&x=13&y=12
Verslag volgt nog (blogger doet niet wat ik wil)
Posted by: Roos | December 4, 2006 8:19 AM
@Paola: Roland heeft er alweer minstens twee (kleine) triathlons opzitten, hij is zo fit als een hoen...
@Brillie: Tatoo's lijken weer meer op stickers dan kleding. En een verandering kan natuurlijk ook een verbetering zijn...
@Roos: Nou, morgen wordt Diana al 7 maanden. Dan is staan dacht ik niet abnormaal. Heb net je verslag gelezen over de Dubbelspel theatrale reading. Had er ook wel bij willen zijn!
Posted by: CasaSpider | December 4, 2006 2:09 PM