Na wat heen en weer soebatten is het mij dan toch gelukt om via de Technical TAR, zie twee postjes eerder, een CD met daarop Oracle 7.3.4 opgestuurd te krijgen. Oracle stuurt alles op via UPS. Ik had eigenlijk nog nooit met dat bedrijf te maken gehad, maar wat ik tot nu toe gezien heb is veelbelovend.
Overigens heb ik de CD nog niet in mijn bezit. Wel kreeg ik een Shipment Notification met een tracking nummer en het adres van de UPS website http://www.ups.com, da's logisch. De website is snel en overzichtelijk. Men geeft op in welk land men woont, daar ging het even fout want de Nederlandse Antillen bestaan voor UPS nog niet en dus woon ik weer in Nederland.
Vanaf dat moment is de website geheel in het Nederlands. De leukste optie is het invoeren van het tracking nummer, daarmee kan men precies zien waar het te traceren pakketje zich bevindt, zie afbeelding.
Het pakketje ging aanvankelijk best hard, maar ligt nu al meer dan een dag bij de Curacaose Douane. Ja, een Oracle CD moet natuurlijk goed onderzocht worden dat begrijp zelfs ik nog wel.
Wat een toeval, maar terwijl ik mijn pakketje zat te tracken bij UPS, kreeg ik hier bij UTS het bericht dat ik gebruik kan maken van Track-It! Helpdesk software. Jammer genoeg een stuk minder overzichtelijk dan het tracken van UPS, maar toch toevallig genoeg om even vermeld te worden.
En alsof het nog niet genoeg is had ik de befaamde huiscolumniste van nijhuis.net op MSN. Tanja is een aardige meid, alleen kan ze niet onthouden dat ik bij UTS gedetacheerd ben. Ik heb haar dit deze maand zo'n drie keer verteld, maar het blijft niet hangen. De conversatie verliep aldus:
CasaSpider says: Vraagje: waar werk ik?
Tanja says: utc
CasaSpider says: Je zit me weer in de maling te nemen he. Tenminste dat hoop ik!
Tanja says: uct
CasaSpider says: Grmbmbl
Tanja says: nog een keer
CasaSpider says: A. upc B. ust C. uts D. ucp
Tanja says: upc A
CasaSpider says: #$##$%R#$^^##$%#
Tanja says: uts
CasaSpider says: He, he. Niet meer binnen vijf minuten vergeten he?
Tanja says: wat?
Vroeger hadden bedrijven nog welluidende namen, zoals Boerenleenbank, tegenwoordig kan men met al die drieletter-combinaties nogal in de war raken. Dat is wederom gebleken.