Met de Spider naar Carré (1)
(Werktitel: My name is Nobody)
Situatie: CasaSpider entert 's morgens om 07:31 als eerste van acht collega's zijn kamer. IJverig begint hij te werken.
Scene 1: Om 07:40 komt een medewerker van een andere afdeling de kamer binnen, kijkt rond en zegt: "Hé, er is nog niemand!"
Scene 2: Om 07:50 komt een medewerkster van diezelfde andere afdeling de kamer binnen, kijkt rond en zegt tegen mij: "Hé, alleen jij bent er maar!"
Doek.
Comments
Die tweede was in elk geval *iets* sympathieker dan de eerste... ;-)
Posted by: Eric | April 15, 2004 8:39 AM
Gezellig volk he collega's? Ik vind het ook altijd wel lekker dat ik de eerste op de gang ben. Rustig wakker worden om 7:35 met een bak koffie en een muziekje naar eigen keuze.
Posted by: Storm | April 15, 2004 8:49 AM
Misschien zijn je collega's niet gewend dat je ijverig aan het werk bent en wordt je daardoor over het hoofd gezien?
Posted by: Piet | April 15, 2004 10:52 AM
life's a bitch he?.... mijn neefje kwam altijd binnenhollen.... is je papa er niet? en je broer dan?....niet?....kee mam, we gaan weer naar huis, er is niemand!!! Jeugdtrauma....ik leef met je mee :-)
Posted by: Paola | April 16, 2004 3:51 AM
Het eerste wat mijn collega's tegen me zeggen is 'zwart?' .... en dan kijk ik met zeer vijnige ogen naar hen .....
Posted by: Amaro | April 16, 2004 9:55 AM
07.41 uur:
Casaspider antwoordt "my name is nobody"
Posted by: R. | April 19, 2004 7:38 AM