« El Salvador | Main | Jurassic Park »

Test uw vrouw

Altijd stipt om twaalf uur verlaat ik mijn werkplek en rij naar de Marnix-school om Luchiano op te halen. Om ongeveer 12:33 komen we thuis aan. Daar eet ik wat, surf wat op het web en ga even op bed liggen, kletsen met Luchiano. Om 13:50 poets ik mijn tanden, kleed mij aan en ga naar mijn werk, alwaar ik om 13:55 arriveer.

Ja, ik ben een voorspelbaar mens, volgens sommigen is dat voorspelbaar een eufemisme voor oersaai. Vandaag verraste ik echter zelfs mijzelf. Om 13:51 (na het tandenpoetsen) besloot ik om eens wat aftershave op te doen. Dat doe ik normaal nooit.

Nieuwsgierig liep ik met mijn luchtje op naar Lucy om afscheid te nemen...

Wat denkt u?

  • Lucy zei: "Hmmm, wat een lekker luchtje heb je op, lekkere vent van mij!"
  • Lucy zei: "Wat doe je nou, luchtjes zijn voor mietjes!"
  • Lucy merkte het luchtje niet op.
  • Lucy zei: "Estoy muy sospechosa! Hay una nueva chica?" ("Ik vertrouw het voor geen snars! Is er een nieuw meisje op kantoor?")

Uiteraard ben ik niet zozeer benieuwd naar wat Lucy zei, dat weet ik namelijk maar al te goed, maar meer wat er in uw situatie gezegd zou worden!

Comments

Lucy zei: "Estoy muy sospechosa! Hay una nueva chica?"

Zou ik hetzelfde vragen aan mijn vriend als hij opeens extra lekker ruikt en gaat werken.... Nieuwe secretaresse op het werk ofzo zou ik vragen?? hahahahaha
ben benieuwd!!!

Volgens mij zei Luci: "Hmmm, wat een lekker luchtje heb je op, lekkere vent van mij!"

Ik ben er namenlijk van overtuigd dat mijn vrouw dat tegen mij zou zeggen (ahumm)

Eerlijk gezegd mis ik een mogelijkheid. Altijd als mijn vriend een luchtje op doet, dan doet ie er veel te veel van op. Ik zeg dan:

Mijn God, wat is hier doodgegaan?

Maar Lucy zal dan wel gezegd hebben:
Estoy muy sospechosa! Hay una nueva chica?

Het is nl. wel verdacht als je ineens aandacht aan je uiterlijk besteed als je dat normaal niet doet...

D.

Nou ben ik toch benieuwd of we Lucy inderdaad allemaal zo goed kennen....D, dus ;-)

Ik heb geen idee, eerst uitproberen.

Casa is voorspelbaar (en dus oersaai) en Lucy heeft het meteen door. Zij zegt: "Estoy muy sospechosa! Hay una nueva chica?"
Zelfs Luchiano zou het door hebben!
CasasPa.

Zonder enige twijfel heeft Lucy gezegd: "Estoy muy sospechosa! Hay una nueva chica?"
Als er een optie was geweest: Lucy zei: "Je wast dat luchtje er straks toch wel even van af voor je weer naar je werk gaat?", dan had ik die waarschijnlijk gekozen.

haha ben ik nou de enigste die A kiest?

@MajriM: ik vrees van wel.
@CasaSpider: je voorspelbaarheid breekt je op. Gelukkig zijn de reacties van partners even voorspelbaar en is D het juiste antwoord. Zelf zou ik uiteraard antwoord A te horen krijgen.

D. natuurlijk. Dit verhaal doet me denken aan die o zo saaie voorspelbare ex-collega 'Hoofd Reiniging der Gemeente N.' die opeens het hele gebouw doormeurde. Toen we hem betrapten achter in het KCA depot met de uitzendkracht van de receptie wisten we waar die geur voor diende.

c. casa gooit eindelijk zijn hele leven overhoop en mevrouw merkt er niks van. stank voor dank ;)

hihi casa vraagt wat er in onze situatie gezegd wordt geloof ik......:-)
mijn man zou het niet opmerken.... maar ja, ik ben dan ook van de luchtjes... als hij het naar zijn werk op gaat doen..... tsja.... d hoor :-)

Heel eenvoudig: Ga je uit?

Maar dat zou mijn vrouw zeggen. Even bezien om 13.55. Dat zit ik meestal aan het ontbijt. Daarna lees ik een paar kranten, en kruip ik achter mijn set. Internet komt pas veel later aan bod.

C

Wat ist nou Casa? Ik ga overigens voor de eerste optie :-)

Casa, alweer off-topic...Ik heb een blog gevonden die je misschien wel interessant zal vinden:
http://www.babalublog.com/

Ohhhh en over je post....D;)....maar dan sarcastisch!

@All: Het zal u niet verbazen dat het antwoord "D" is...
Toch wil ik Majrim en Mootje nog even speciaal bedanken voor hun (utopische) antwoord "A"... ;-)

Slijmballen hè, die Mootje en Majrim... :-)
Maar er zit ter geruststelling van Lucy nog heel wat oceaan tussen jullie ;-)

Tja, mij zou het alleen opvallen als hij ineens geeeen luchtje op had. Maar die optie staat er niet tussen :)