vanacht gingen we naar het wilhelmina plein en daar wou ik al meteen naar het speeltuin maar,eerst moesten we bestellen en dan moest mijn vader naar het botika om melk voor diana te halen maar eindelijk is het toch gebeurd en ik heb 2 vrienden gemaakt een jongen en een meisje.
we hebben tikkertje gespeelt en verstoppetje.
tot arvin kwam dan gingen we racen ik kwam in eerste plaats de meisje in de tweede arvin derde plaats en als aller laatste kwam de dikke jongen.
we speelden en mijn pet bleef in een lamp vast maar ik heb een stok gevonden en het eraf gehaald.
dan kunden we weer spelen want wanneer we racten moeste we de pet te pakken krijgen die ik ver weg laat zweven.
wanneer we zaten te springen viel arvin om z'n knie en dan was het game over en moesten we naar huis.

Comments (3)
Fijn dat jij zo leuk met andere kinderen kunt spelen. Dat was vast wel gezellig.
Posted by Cyberjunk | January 21, 2007 9:47 AM
Posted on January 21, 2007 09:47
ik wist niet dat je ook in de nacht naar het Wilhelminaplein gaat. Wij gingen altijd oop zaterdagmiddag. Maar zo te zien was het er erg gezellig. dag dag, Opa.
Posted by CasasPa | January 21, 2007 7:17 PM
Posted on January 21, 2007 19:17
Arme Arvin, is het nog goed gekomen met zijn knie?
Posted by Donna | January 22, 2007 11:35 AM
Posted on January 22, 2007 11:35